niedziela, 8 lutego 2015

Makeup Revolution, Blush & Contour " Sugar and Spice"


Witam !

Dzisiaj przyszedł czas na recenzje mojej ulubionej palety róży Sugar and Spice marki Makeup Revolution. Jeśli szukacie wysokiej jakości kosmetyków za niewielką cenę koniecznie czytajcie dalej ;-) 
Całość zamknięta w eleganckim, klasycznym opakowaniu, które jest naprawdę dobrze wykonane. Wewnątrz znajduję się osiem róży i lustro. Cena to około 30zł za 13g, kosmetyk dostępny w sklepach internetowych lub stacjonarnie w sklepach w Anglii, Makeup Revolution ma także swoją stronę internetową: http://www.makeuprevolutionstore.com/ , istnieje możliwość wysyłki do Polski, jednakże koszt dostawy to około £3.

Każdy spośród 6 matowych/satynowych róży oraz dwóch rozświetlaczy jest bardzo intensywny i mocno napigmentowany. Kosmetyk świetnie się rozciera, nie kruszy się, nie pyli. Jeśli chodzi o robienie plam to na samym początku używania miałam z tym problem, ale to tylko dlatego, że za dużo nabierałam na pędzel i potem trochę dłużej schodziło się z rozcieraniem. Teraz doszłam już do perfekcji ;-)
Plusem jest także to, że kolory można ze sobą łączyć, 
przez co mamy jeszcze więcej możliwości.
Nie sposób nie napisać także o tym, że róże są niezwykle długotrwałe- utrzymują się cały dzień!
Kolorystyka jak wydać jest dość mocno zróżnicowana od
lekkich brązów po „słodki” róż, a do tego dwa wkłady będące rozświelaczami.
Moje ulubione to pierwszy od prawej na górze ( czyli wpadający z fiolet rozświelacza) oraz dwa środkowe róże z rzędu na dole.

Podsumowując:
Paletka jest rewelacyjna! Za niską cenę otrzymujemy fantastyczny kosmetyk.
Gorąco polecam!

Pozdrawiam,
Paulina
 

 

Prześlij komentarz