wtorek, 17 marca 2015

Płyn micelarny Be BeautyDziś chciałabym Wam zaprezentować jeden z kosmetyków z serii 
„tani i dobry”. Czy zdarzyło się Wam kiedykolwiek kupić coś naprawdę w dobrej cenie i okazało się absolutnym hitem? Otóż ja mam kilka takich kosmetycznych ulubieńców.


Od dawna przymierzałam się do zakupu produktów z serii Be Beauty, które przeznaczone są do oczyszczania twarzy. Możemy je dostać w sieci sklepów Biedronka. Zasługą tego były głównie pozytywne opinie na ich temat. Tak też się stało, zakupiłam te kosmetyki i od pierwszego użycia zostały one moimi ulubieńcami. Moje zainteresowanie zwiększyło się gdy dowiedziałam się, iż ich producentem jest Torf Corporation – Fabryka Leków, czyli ten sam producent co kosmetyków Tołpa (również dostępne w Biedronce). Produkty te różnią się jedynie ceną. 
 

Mój numer jeden to płyn micelarny Be Beauty. Za płyn Be Beauty zapłacimy zaledwie 4,50, zaś za Tołpę 20,00 złotych. Wysokość ceny nie przekłada się na zawartość składników, ponieważ dzieli je jedynie stężenie kilku pierwszych pozycji.


 Płyn micelarny Be Beauty znajduje się w plastikowej buteleczce o pojemności 200 ml, z praktycznym dozownikiem. Dlatego też aplikacja jest łatwa i przyjemna.
Zapach zaś jest delikatny, który nie przeszkadza w użytkowaniu. Powiedziałabym, że jest przyjemny.

Płyn  dokładnie oczyszcza skórę z makijażu i innych zanieczyszczeń. Znakomicie radzi sobie również z wodoodpornymi kosmetykami (ja osobiście do oczyszczania oczu używam innego produktu z tej serii – o tym w kolejnym poście, jednakże płyn sprawdza się równie dobrze).
Posiadam cerę wrażliwą, dlatego też wybrałam tę wersję produktu. Kosmetyk nie  podrażnia i nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Natomiast odczuwalne jest uczucie świeżości i oczyszczenia twarzy.Stosowałam wiele różnych płynów micelarnych, jednakże ten okazał się świetnym kosmetykiem, który jest warty uwagi. Osobiście uwielbiam go za jakość i skuteczność. Z pewnością mogę go polecić kobietom  w różnym wieku. Ma wiele zalet, które koniecznie musicie poznać.

Używałyście już tego płynu? Jakie są Wasze opinie?

Już niedługo kolejny produkt z serii „dobry i tani” :)
 
                                                                                 Pozdrawiam Ewelina
Prześlij komentarz